PLATT 2003 Kft.

A cég tevékenysége:

Társaságunk a magyarországi fémfeldolgozó piac egyik jól ismert szereplőjeként elsősorban pellet (kiskereskedelmi fókuszú) kazántest gyártással, mezőgazdasági és építőipari gépalkatrész gyártással és lemezmegmunkálással foglalkozik.

A Társaság a termékeinek előállítását a saját tulajdonú, közel 6000m2 beépített területű gyártóbázisán ISO 9001 minősítésnek megfelelően állítja elő, az export tevékenységünk elsősorban Ausztria, Franciaország és Németország irányába összpontosul.

Cégünk az elmúlt években a lézervágás, hajlítás, hengerítés, forgácsolás, hegesztés, porfestés és szerelés technológiák szakértőjévé vált. Megmunkálási spektrumunk széles, így megrendelőinknek komplett megoldásokat tudunk biztosítani, mindent egy kézből.

Ez a vezérelv határozza meg gyártásunkat, döntéseinket, vevőink kiszolgálását és ennek köszönhetjük az évek során elért sikereinket.

Amit dolgozóinknak kínálunk:

  • Stabil, vonzó jövedelem
  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Költségtérítés
  • Továbbtanulási lehetőség tanulmányi szerződés támogatásával
  • Családias légkör
  • Csapatépítő programok
  • Kellemes munkakörnyezet

Nyitott pozíciók:

Várjuk munkatapasztalattal már rendelkező vagy pályakezdők jelentkezését is folyamatosan, hogy egy megüresedő vagy új pozíció esetén lehetőséget kínálhassunk.

Kapcsolat:

Telephely: 3324 Felsőtárkány, Berva Ipartelep 2411 hrsz.
Postacím: 3301 Eger, Pf: 603
06 36 531 033

Csarnota Eszter