Asiafood Kft.

Cégismertető

Cégünk, az Asiafood Kft, Verpeléten található élelmiszeripari üzem, melyben félkész fagyasztott töltött tésztákat gyártunk.

Anyavállalatunk a Paris Store francia cég, melyet 40 éve alapítottak meg.
Európában vezető szerepet tölt be az ázsiai élelmiszerek forgalmazásában (www.paris-store.com).

A Paris Store sok éves tapasztalatára alapozva döntött a félkész fagyasztott áruk gyártásának fejlesztése mellett. Kétmilliárd forintos beruházással 2012 áprilisában indította el verpeléti telephelyének tevékenységét. Az ipari csarnok 5 314 m² alapterületű, de a 14 700 m²-nyi terület lehetőséget nyújt a létesítmény esetleges bővítésére, akár egy újabb beruházás megvalósítására is. Egy sajnálatos tűzeset miatt a gyár leégett, de egy éven belül újból fel lett építve, így 2016. év elején újrakezdődött a termelés az üzemben.

Az Asiafood Kft. jelenleg több, mint 20 különféle terméket állít elő, tradicionális ázsiai ízvilággal.
Termékeink hazai viszonylatban szinte egyedülállók, mind technológiai, mind a gyártásban felhasznált alapanyagok szempontjából. Éves termelési kapacitásunk elérheti a 3.000 tonnát is, amit franciaországi exportra értékesítünk.

Az Asiafood Kft. egyik alap pillérének tekinti, hogy a szigorú követelményeknek eleget téve magas minőségű termékeket állítson elő. Ennek érdekében vállalatunk kialakította és sikeresen működteti HACCP rendszerét. Azt, hogy prémium termékeink mindenkor megfelelnek vásárlóink igényeinek, az IFS tanúsítványunk garantálja.

A jelenleg 130-140 fővel működő vállalatunk folyamatosan bővíteni kívánja a termelési kapacitását. Ennek érdekében legalább 50 további munkahely megteremtését tűzte ki célul. Ingyenes buszjáratot működtetünk Kerecsend-Kápolna felől, Szajla – Sirok irányból, továbbá Mátraderecske- Recsk településekről is.

A franciaországi piacokon növelni kívánjuk piaci részesedésünket, de céljaink között szerepel a más országbéli piacok meghódítása is. Továbbá fontosnak tartjuk, hogy aktív szerepet vállaljunk Verpelét és a régió munkahelyteremtésében és mindennapi életében.

Vállalatunknál mindannyian azért dolgozunk, hogy mind a mostani, mind a jövőbeni partnereink a lehető legjobb kiszolgálásban részesüljenek, és ezáltal az ágazat stabil és fejlődő szereplői maradhassunk.

Tel:  +36-36-359-086

E-mail: info@asiafood.hu

Cím: H-3351 Verpelét, Hrsz:0373/14

www.asiafood.hu

Fecser Zsófia

gyárigazgató

A verpeléti tésztagyár felvételt hirdet

ÉLELMISZERIPARI OPERÁTOR

munkakör betöltésére

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Kezdő bér: bruttó 150.000 Ft/hó
  • Próbaidő után bruttó 10.000 Ft/hó mozgóbér a fixbéreseknek
  • Kézi termelőknek teljesítményfüggő határtalan kereseti lehetőség
  • 6 hónap után bruttó 30.000 Ft/negyedév motivációs bónusz
  • Munkatárs-ajánlási bónusz
  • Ingyenes buszjárat Verpelétről, Kerecsendről, Szajláról, ill. Mátraderecskéről, másoknak munkába járás támogatás

Elvárások:

  • Befejezett 8 osztály
  • Jó kézügyesség
  • Hidegtűrés

 VÁRJUK A TÉRSÉGBŐL JELENTKEZŐ NŐKET ÉS FÉRFIAKAT EGYARÁNT!

Jelentkezni lehet:

  • telefonon: +36-36-359-086 ahol a munkaügyet, vagy az igazgatót kell kérni
  • e-mailen: info@asiafood.hu
  • személyesen önéletrajzzal a gyárnál: Verpelét, Külterület Hrsz 0373/14 (településről kifelé menet Kisnána felé)